نتایج جستجو برای عبارت :

گزارش روز گذشته

توضیحات فایل:
دانلود گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد
کاربران گرامی و دانش پژوهان ارجمند در این بخش گزارش کارورزی ۱ با فرمت ورد در ۴۷ صفحه قابل ویرایش آماده و استفاده شما عزیزان قرار گرفته است.
فهرست گزارش کارورزی۱:
مقدمه.....................................................................۳
تشکر وقدردانی..........................................................۵
گزارش روز اول........................................................۶
گزارش فیزیکی..........................................................۹
گزارش ساختاری........................................................۲۲
مورد جدید فوت بر اثر کووید-۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته در چین گزارش نشده است کمیته ملی سلامت در چین اعلام کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در کشور گزارش نشده است.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام کمیته ملی سلامت در چین در مدت ۲۴ ساعت گذشته مورد جدیدی از فوت بر اثر بیماری کووید-۱۹ گزارش نشده که این وضعیت از ماه ژانویه سابقه نداشته است.
کمیته ملی سلامت در چین همچنین اعلام کرد: ۳۲ مورد جدید ابتلا به بیماری کووید-۱۹ شناسایی شده که
دنیا خلاف خواسته ی ما گذشته استدیروز پیش روست و فردا گذشته استتقویم من پر است از "امروز دیدنت"امروز یا نیامده و یا گذشته استدر جستجوی بخت به هر جا رسیده اماو چند لحظه قبل، از آن جا گذشته استدر بین راه، عشق همان عابری ست کهبا غم به من رسیده و تنها گذشته استای گل! همین که موقع بوئیدنت رسیددیدم که عمر من به تماشا گذشته استاین غیرت است یوسف من، هی نگو هوساز گیسوی سفید زلیخا گذشته استبا آن عصای معجزه بشکاف نیل رانشکافی آب از سر موسی گذشته استمثل قد
دانشجویان گرامی
مهلت تحویل و ارسال گزارش کار آزمایش اول (پمپ حرارتی) به پایان رسیده است.
آخرین مهلت ارسال و تحویل گزارش کار کمپرسور دومرحله ای: چهاشنبه 22 اسفند
مهلت ارسال و تحویل گزارش کارهای تهویه و دیگ مارست: چهارشنبه 21 فروردین
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، سیدمحمد موسوی، معاون مدنی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری چهارمحال و بختیاری گفت: داخل دو ماه­ گذشته ۵۲ گزارش کرونا درون سامانه­ سجام ثبت و برای پیگیری و اقدام بوسیله مراجع مربوطه ارجاع شد.   وی افزود: شهروندان از طریق سامانه جامع ارتباطات بشریت قوه قضاییه (سجام)، می توانند هرگونه سرکشی و جرمی را که باعث شیوع مصیبت کرونا می شود، از طریق تارنمای sajam. scpd. ir ثبت و بخاطر تجسس و رسیدگی متولیان ح
گزارش کارآموزی رشته حقوق
گزارش کارآموزی رشته حقوق، در قالب فایل pdf و در حجم 31 صفحه، شامل 5 گزارش حقوقی و 5 گزارش کیفری که پاسخ های کارآموز در مورد رای صادر شده از سوی دادگاه پس از گزارش پرونده آورده شده است. این گزارش کار آموزی در سه فصل تهیه شده است. گزارش به صورت کامل و ...
به گزارش خبرهای فوری پلدشت، سرهنگ علیرضا اسماعیل نژاد گفت: این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته تنها سه نفر در این جاده ها جان باخته بودند.
وی از کاهش ۲۳ درصدی آمار تصادف های جرحی در جاده‌های ماکو خبر داد و افزود: سال گذشته ۱۷ نفر در جاده های این شهرستان مجروح شده بود که امسال به ۱۳ نفر کاهش یافت. 
وی ادامه داد: خودداری از سرعت و سبقت غیرمجاز یکی از مهمترین راهکارهای کاهش تصادف در جاده هاست که باید بیش از پیش مورد توجه رانندگان قرار گیرد ت
اگرچه این اتفاق مانند شرط بندی روی یک اسب مرده است، ولی شرکت
تولیدکننده گوشی‌های هوشمند HTC همچنان مورد توجه قرار می‌گیرد. این شرکت
تایوانی هم‌اکنون در بدترین روزهای خود به سر می‌برد و از زمانی که گوشی
HTC 10 نتوانست محبوبیت چندانی کسب کند، سراشیبی تندی را پیش روی خود
می‌بیند. به هر حال هم‌اکنون گوشی U11 وارد بازار شده است تا برخی مشکلات
HTC را برطرف کند و با این وجود هنوز خبر خوبی از سوی آن به گوش نرسیده
است.
آخرین گزارش مالی منتشر شد از سوی
فراموش کردی 

قول و قرارا رو فراموش کردیگذشته رو فراموش کردی
مگه همه دردت این نبود که چطور پدرت گذشته رو فراموش کرده؟گذشته ای که تو لحظه به لحظه به یادش هستیدلت میگیره. بغض میکنی. گریه میکنی

پس اینو باید بفهمیکه گذشته فراموش کردنی نیست

چون گذشته ست، که امروز ما رو میسازه

منتاوان اعتماد به گذشته رو پس میدمو توحتی حاضر نشدی سر حرفات بمونی

و من در همه حال سعی میکنمشاکر خدا باشم ...
به گزارش شهرزعفران، علی حسینی با بیان اینکه بیش از ۱۱۰ هزار هکتار سطح زیرکشت زعفران است و پیش‌بینی می‌شود که بیش از ۴۰۰ تن زعفران برداشت شود، گفت: سال گذشته پیش‌بینی می‌کردیم بیش از ۴۵۰تن زعفران تولید شود ولی آماری که وزارت جهاد کشاورزی منتشر کرد حدود ۴۳۰ تن بود.
وی اضافه کرد: آبان ماه فصل برداشت زعفران است و معمولا در این ماه در برخی نقاط بارندگی یا سرما رخ می‌دهد. به همین دلیل سال گذشته بخشی از گل زعفران به دلیل بارندگی از بین رفت و به هم
گذشته رو کندوکاو نکنیم 
گذشته رو رهاکنیم به حال خودش چه خوب چه بد چه با لبخند چه باگریه 
گذشته رو نبش قبر نکنیم تا قصرخیالی مون تبدیل به ویرانه نشه
گذشته هرچی که بود گذشت 
که بعد از همه اون روزها اون ادم ها 
فقط یه اسمان  در استانه 21 سالگی مونده ...
اخر همه ی قصه ها فقط خودمون میمونیم 
خودتو بغل کن!!!
قهوه یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌هاست. با این حال مصرف بیش از اندازه آن برای قلب مضر است. دانشمندان همواره به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستند که نوشیدن چه میزان قهوه برای سلامت انسان بی‌خطر است.
به گزارش یورونیوز؛ میزان مصرف قهوه در سراسر جهان افزایش یافته است. براساس گزارش‌های موجود در سال گذشته تنها در ایالات متحده بیش از یک و نیم میلیارد کیلو قهوه به مصرف رسیده است.
ادامه مطلب
گذشته من بخشی از وجود و هویت من هست و من نباید اونو طرد کنم. معنای رشد همین هست و یک پله بالاتر رفتن به معنای انکار و طرد پله های پایین تر نیست.
پذیرش و قبول گذشته، حس بهتری بهم میده تا طرد کردن اون. وقتی گذشته خودم رو طرد می کنم از خودم بیزار میشم. پس گذشته خودم رو هر چه هست می پذیرم و در کنار خودم نگه میدارم.
هواوی در جمهوری چک جنجال آفرید
طبق گزارش گیزموچاینا دوسان ناوراتیل نخستین مدیر سازمان امنیت سایبری و اطلاعات جمهوری چک (Nukib)، از سوی دولت برکنار شده است. وی در گزارش دسامبر گذشته خود شرکت‌های چینی هواوی و ZTE را تهدیدات امنیتی نامیده بود. 
#آنیناگهان یک نگاه یک تلنگر یک نفس...تو را میبرد به تمام زجه هایی که زدیتمام زجر هایی که کشیدیو روحی که بشدت کتک خورد و سر بریده شدهیچگاه گذشته نمیگذررد ...گذشته همیشه باقی خواهد ماند ... :)و همین حال خرابی که گذشته ی فرداست... :)#دلساخته_های_آنی
گاهی وقت ها قبول کردن اینکه گذشته ها گذشته کار سختیه!
یعنی چی که همه چی گذشته باشه و دستت بهش نرسه؟
توی ذهنم تصورش میکنم
خیلی زنده
مثل اینکه همین الانم تو همون روزا زندگی میکنم
ولی دیگه هیچ کاری نمیتونم بکنم
هیچ تصمیمی درموردش نمیتونم بگیرم
گذشته ها گذشته
و این شده داستان تلخ این روزهای من.
پی نوشت:چقدر این قطع شدن نت سخت داره میگذره.سرمونو تو نت گرم میکردیم کمتر احساس تنهایی میکردیم کمتر به غصه هامون فکر میکردیم.از ساعت ۵ عصر تا ۹ شب خوابیدم
کسانیکه کانال ما را دنبال میکنند، به یاد دارند که از ماه ها قبل، وعده شاخص 320000 واحدی را داده بودیم و دیدیم که شاخص کل با رسیدن به این محدوده، اصلاح خود را آغاز کرد و بعد از رشد سریع شاخص کل در هفته ها و ماه های گذشته، بالاخره شاهد هفته ای اصلاحی بودیم. خیلی از دوستان از این ریزش چند روزه بازار در هفته گذشته، ابراز نگرانی میکنند. در این خصوص باید بگویم که تا زمانیکه شاخص کل در بالای محدوده 300000 واحدی قرار دارد، هیچ نگرانی در روند کلی بازار دیده ن
اگر همچنان در گذشته باقی بمانیم و همچنان افسوس بخوریم و یا حتی مغرور گذشته باشیم، قطعا ره به جایی نخواهیم برد. زندگی مانند رود در حال حرکت است و باز نخواهد ایستاد. ما نباید نگاهمان به گذشته باشد. گذشته گذشته است. خوب یا بد دیگر بر نمی گردد. ولی آینده از آن ماست. اگر بتوانیم به خوبی برنامه بریزیم و برای آینده مان خوب فکر کنیم، قطعا دچار پشیمانی کمتری می شویم. 

ولی برنامه ریزی باید تا حد ممکن واقع گرایانه باشد. بر اساس داشته ها و پله به پله

می ت
از روزی که پای محیا دچار جراحت شد، دغدغه اصلیم این بود که توی سفر هفتم خرداد به استان گلستان، پاش اذیتش نکنه و سفر بهش خوش بگذره. یکشنبه که برای اولین بار ظاهر زخم‌ه بهتر شده بود، کمی خیالم راحت شد که می‌تونه بی‌دردسرتر این سفر رو بره.خودش که خیلی درباره‌ش نمی‌نویسه! ولی برای من جالب بود که تجربه متفاوتی رو داره از سر می‌گذرونه. همکاری با یونیسف برای رسوندن اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم به مناطق سیل زده استان گلستان و همراهی با مهتاب کرامت
به گزارش خبرگزاری آنلاین ، در پی گزارش های تعدادی از افغان های کشته شده در داخل مرز ، شبکه ای از گزارش های پلیس را اجرا می کند. سرهنگ کاظم صمدی درباره این موضوع توضیح می دهد: در این گزارش در 4 مارس 1999 در وب سایت های افغانستان منتشر شد ، اگرچه ما در آن روز حوادث قابل توجهی نداشته ایم که در مرز اتفاق افتاده باشد.
شایان ذکر است که در جریان تحقیقات اولیه هیچ حادثه خاصی در مرز گزارش نشده است. گلبدین گفت: «برای گفتگو درمورد موضوع با نگهبانان شرقی افغا
با توجه به اطلاعیه مطبوعاتی این گزارش ، در این خبر ، حمیدرضا گودرزی ، وکیل نجفی ، افزود: “حکم دادگاه فقط اعلام شده است و ما به این حکم اعتراض می کنیم که این مخالف حکم دیوان عالی است.”به گزارش ایرنا ، محمدعلی نجفی ، سابق تهران ، همسر دوم خود ، میترا اوستاد را با شلیک دو گلوله به خانه خود در منطقه سعادت آباد تهران در تاریخ 27 شهریور سال گذشته به قتل رساند. شما موافقت می کنید که دلیل این درگیری خانواده است.سه پرونده دادگاه در بند 1 دادگاه
به گزارش ایسنا، بوسیله نقل از خبرگزاری رویترز، خبرگزاری رسمیکره شمالی گزارش عدالت که کیم جونگ اون، رهبر این کشور مجله ای شخصی ازدونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکادریافت کرده و روی محتوای آن به طور شدید فکر خواهد کرد. درون این گزارش جزئیات بیشتری درباره این نامه منتشر نشده اما آمده که راهنما کره شمالی آن را دارای محتوایی عالی قلمداد کرده است. کنار بنیان گزارش خبرگزاری رسمی کره شمالی، کیم جونگ اون گفته که روی محتوای جالب این نامه بوسیله طور
سلامحرف مهمی ندارم امایک در سفیدی بود که یک نقش سرخی روی سفیدی‌اش زده شده بودیک سالی گذشت که آمدند یک رنگ سفیدِ دیگر زدند روی سرخی و سفیدی قبل. بعد باز کسی آمد روی سفیدی جدیدِ روی سفیدی و سرخیِ گذشته، رنگِ سرخ زد. من فقط خودم لابد می‌فهمم این‌ها نماد چه‌اند توی ذهنِ سفیدِ حال و گذشته‌ی مناما به هر حال خداحافظ.
داشبورد و چارت: در سیستم‌های اطلاعات مدیریت، داشبورد و چارت ارائه گرافیکی مهم‌ترین اطلاعات موردنیاز برای رسیدن به یک یا چند هدف مشخص است؛ که در یک صفحه با دقت و نظم چیده شده‌اند، تا مدیران بتوانند با یک نگاه وضعیت موجود را نظارت کنند.آلارم: یکی دیگر از نتایج استفاده از سیستم BI آلارم است که در مواقع بحرانی آلارم‌های لازم را به مدیران داده می‌شود.گزارش: گزارش نیز یکی از خروجی‌های سیستم BI می‌باشد. که به استفاده کننده این اجازه را می‌دهد که
بیت کوین در کشورهایی که تورم آن ها بالا است بیشتر معامله میشود.حجم معاملات بیت کوین در این کشور با بولیوار، واحد پولی ونزوئلا، نسبت به هفته‌ی گذشته افزایش یافت. آمار‌ به دست آمده بیشتر، حکایت از وضعیت اضطراری ارز رایج این کشور دارد.به گزارش کوین تلگراف، با توجه به حجم معاملات صرافی‌های همتا‌ به‌ همتا مانند لوکال بیت کوینز Paxful ،و Bisq، از هفت روز گذشته تا ۲۰ جولای (۲۹ تیر)، حجم معاملات بیت کوین در کشور ونزوئلا به بالاترین میزان خود رسیده است
با یک گزارش فیلم و سریال دیگه در خدمتون هستیم . در گزارش امروز قصد داریم دو سریال به همراه یک فیلم سینمایی به طور کامل معرفی کنیم . 
از آنجایی که فعلا وقت کافی برای نقد نویسی ندارم سعی کردم تمام نکات قوت و ضعف سریال به طور کامل بیان کنم . انشالله در یک فرصت بهتر حتما نقد شون براتون خواهم نوشتم . 
امیدوارم این گزارش فیلم و سریال براتون مفید و سود مند باشه . 

ادامه مطلب
گزارش اشتغال بخش غیر کشاورزی آمریکا (U.S. Nonfarm Payrolls)

در این پست قصد داریم تا در مورد یکی از مهم ترین گزارشات اقتصادی توضیحاتی بدهیم.
امروز جمعه ساعت 17 گزارش اشتغال بخش غیر کشاورزی آمریکا (NFP) منتشر میشود که دارای اهمیت بسیار زیادی است.
NFP چیست؟
اشتغال بخش غیر کشاورزی تعداد مشاغل ایجاد شده به جز شغلهای ایجاد شده در بخش کشاوری، در ماه گذشته را مشخص میکند. این آمار شامل کارگزان مزرعه، کارکنان خصوصی خانوار و کارمندان بخش خصوصی نمیشود و تنها اشتغال
وقتی دعوت سید جواد به چالش "نامه ای به گذشته" را خواندم،دقیقا داشتم در وسط گود،با گذشته کشتی می گرفتم،ضربان قلبم،چند برابر شده بود،ماهیچه های صورتم منقبض بودند، دستانم می لرزید و خلاصه بدجوری در منجلابِ دعوا با گذشته گیر کرده بودم...
ادامه مطلب
با یک گزارش فیلم و سریال دیگه در خدمتون هستیم . در گزارش امروز قصد داریم دو سریال به همراه یک فیلم سینمایی به طور کامل معرفی کنیم . 
از آنجایی که فعلا وقت کافی برای نقد نویسی ندارم سعی کردم تمام نکات قوت و ضعف سریال به طور کامل بیان کنم . انشالله در یک فرصت بهتر حتما نقد شون براتون خواهم نوشتم . 
امیدوارم این گزارش فیلم و سریال براتون مفید و سود مند باشه . 

ادامه مطلب
به گزارش خبرآنلاین از بیست و پنجم ابان ماه تا کنون اینترنت جهانی کشور قطع شده است اما خبرهای رسیده حکایت از آغاز وصل اینترنت در سراسر کشور دارد و اینترنت برخی مراکز همچون دانشگاه ها نیز متصل شده است.
 بر اساس این گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز اتصال تدریجی اینترنت در کشور را تایید کرده است.روز گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اینترنت بین‌الملل به‌زودی وصل خواهد شد، امنیت را مولفه‌ای بسیار مهم دانست و گفت: م
آمار اداره کل گمرک چین نشان داد واردات نفت این کشور از ایران در ژوییه نسبت به مدت ماه پیش از آن ۴.۷ درصد رشد کرده و به ۹۲۶ هزار و ۱۱۹ بشکه در روز رسیده است.
به گزارش ایسنا، بر مبنای تن، صادرات نفت ایران به چین در ژوییه نسبت به ماه پیش از آن ۸.۲ درصد رشد کرد و به ۹۲۶ هزار و ۱۱۹ تن رسید اما در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۷۱.۹ درصد کاهش نشان داد. آمار اداره کل گمرک چین به تن منتشر می‌شود که از سوی پایگاه خبری "اس اند پی گلوبال پلاتس به بشکه تبدیل شده
همانطور که انتظار میرفت، بورس تهران به آرامی، روند جدیدی را برای صعود شروع کرده است. گزارش های ماهانه شرکت ها در حال انتشار است و گزارش ها، به نسبت خوب هستند. در این بین، برخی شرکت ها به افزایش سرمایه نیز اشاره کرده اند که در نهایت میتواند مورد توجه بازار قرار بگیرند. اما قطعی اینترنت در هفته گذشته، باعث شده تا برخی از این گزارش ها از دید بازار پنهان بمانند. به عنوان مثال، بیمه دانا، گزارش افزایش سرمایه 166 درصدی خود را روانه بازار کرده است. با
به گزارش عصرحباد؛ طبق سنوات گذشته، همزمان با فرارسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و یارانش، کاروان پیاده روی حرم تا حرم برای جاماندگان کربلا با حضور هیئات مذهبی و آحاد مردم مومن شهر حبیب آباد، از مسیر آستان مقدس امامزاده عبدالمومن علیه السلام حبیب آباد تا آستان مقدس امامزاده شاهزاده حسن علیه السلام کیجعلی با شعار "حب الحسین یجمعنا" حرکت کرد.
این مراسم به همت هیئت حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام شهر ح
بوسیله گزارش مهر،  تو این حادثه، خرس پیرمرد ۶۰ ساله را در مسیر آبگرم بخش کندوان زخمی کرد. این پیرمرد بعداز زخمی شدن و به برهان شدت جراحات وارده از لفظ خرس جان خود را از مشت داد. سال گذشته نیز حمله خرس باعث جان باخت یک نفر تو ولایت کندوان میانه شده حیات.
بر اساس گزارش رسمی هند، ۲۳ نفر از یک گروه گردشگر ایتالیایی که ماه گذشته میلادی وارد این کشور شده‌ بودند، مورد آزمایش قرار گرفته و ۱۷ نفر آنها مبتلا به کرونا تشخیص داده شدند.
آلمان نیز چهارشنبه اعلام کرد با افزایش ۴۴ مورد قطعی، شمار مبتلایان به کرونا در این کشور به ۲۴۰ نفر رسید.
تاکنون حداقل بیش از ۹۴ هزار نفر در جهان مبتلا به کرونا شده و سه هزار و ۲۱۹ نفر جان خود را از دست داده‌اند.
عراق نیز روز چهارشنبه اعلام کرد که اولین مورد فوتی از کرونا ر
#گزارش #خبر

«گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری در اسفند ماه 1398»

با توجه به نزدیک شدن پایان سال و همچنین تلاش مرکز برای جابه جایی هر چه سریعتر دفتر؛ گزارش نهایی امور مالی اسفند ماه آماده و تحویل کمیته امداد شد.

با توجه به شرح تفصیلی موجود در تصویر، مرکز در اسفند ماه 98 بالغ بر 633 میلیون ریال کمک غیر نقدی و 28 میلیون ریال کمک نقدی به مددجویان خود ارائه داده است.
گزارش جدید سهولت انجام کسب و کار بانک جهانی 
(Doing Business 2020)

بر اساس آخرین گزارش سهولت انجام کسب و کار بانک جهانی (DB 2020)که توسط بخش کسب و کار بانک جهانی منتشر شد، نمره سهولت کسب وکار امسال ایران با بهبود ۱.۵ واحدی به ۵۸.۵ افزایش یافته است و با یک رتبه صعود در رده ۱۲۷ در میان ۱۹۰ کشور قرار گرفته است. 

ادامه مطلب
وقتی ما گزارش های مربوط به یک حادثه ای مانند هفت تیر سال 1360 را ملاحظه کنیم، آنچه روزهای اول در اخبار درج شده در مطبوعات آمده، با آنچه طی روزهای بعد می شنویم، و همین طور آنچه بعدها افراد باقی مانده گزارش کرده اند، و یا روایات رسمی حکومت از این حادثه، و نیز آنچه در سالگرد آن حادثه طی سالهای بعد گزارش می شود، همه اینها، گرچه در گزارش اصل این که این واقعه رخ داده شریک هستند، اما روایت آنها تفاوت هایی دارد که می توان بر اساس شاخص هایی زمان آنها را ت
از روز گذشته نامه‌ای در فضای مجازی درباره فروش عطر مرگبار و فلج‌کننده‌ای در اطراف مدارس و دانشگاه‌ها منتشر شده است.
به گزارش مشرق، از روز گذشته تاکنون نامه ای در فضای مجازی درباره فروش عطر مرگبار و فلج کننده در اطراف مدارس و دانشگاه ها منتشر شده است.
ادامه مطلب

هیچ کس نمی تونه به عقب برگرده و شروع تازه ای داشته باشه اما هر کسی می تونه از الان شروع کنه و یک پایان شاد بسازه

مخور غم گذشته، گذشته ها گذشتههرگز به غصه خوردن، گذشته بر نگشتهبه فکر آینده باش، دلشاد و سرزنده باشبه انتظار طلعت خورشید تابنده باشعمر کمه صفا کن، رنج و غمو رها کناگه نباشه دریا، به قطره اکتفا کنعمر کمه صفا کن، گذشته رو رها کناگه نباشه دریا، به قطره اکتفا کن ،به قطره اکتفا کن قسمت تو همین بوده که بر سرت گذشتهنکن گلایه از فلک،
بخش عمده‌ای از گزارش‌ها باعث شده تا شرایط روشنی را به عنوان گروه پیش‌رو در بازار نداشته باشیم و نمادهایی که به عنوان شرکت کوچک و بزرگ هستند بسته به میزان معامله‌گران و گزارش‌هایی که منتشر می‌شود مورد توجه قرار می‌گیرند. هیچ گروه پیش‌رویی که بتواند بازار را تحت تاثیر قرار دهد وجود ندارد و بیشتر براساس توجه سرمایه‌گذاران و کیفیت گزارش‌ها برخی از نمادها مورد اقبال قرار می‌گیرند. برخی گروه‌ها مانند بانک و خودرو در دو هفته گذشته موقعیت
ماهنامه پیوست: طبق آمار منتشر شده از سوی شاپرک، تعدادتراکنش‌های انجام شده روی شاپرک در مهرماه گذشته نسبت به ماه ماقبل از آن ۱.۶۰ درصد کاهش یافت اما از نظر تعداد ۱.۱۸ درصد افزایش یافت. با وجود گسترش اینترنت در میان مردم و اقبال مردم به استفاده از موبایل اما همواره استفاده از کارتخوان در صدر استفاده از سایر ابزارهای پرداخت قرار داشته است.کارتخوان فروشگاهی با سهم ۸۷.۶۹ درصدی بیشترین تعدادتراکنش را در بین سایر ابزارهای پذیرش به خود اختصاص داد
خبرهای فوری پلدشت - پلدشت - رییس کتابخانه عمومی پلدشت گفت: سال گذشته ۹۷ برنامه فرهنگی و هنری با محوریت کتاب در کتابخانه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرهای فوری پلدشت؛ طاهر زینالی روز سه شنبه گفت: این برنامه شامل نشست کتابخوان، مسابقه نقاشی، نویسندگی، جمع خوانی، شعر خوانی، قصه گویی، تازه های کتاب و فلسفه برای کودک /فبک/ بوده است.
وی افزود: ۲ هزار و ۳۰۶ نفر در این برنامه های فرهنگی و هنری حضور یافته و از مزایای این برنامه ها بهره مند شدند.
وی
- میدونی کی آمادگی ساختن آینده ات رو داری؟
+ از کجا بدونم؟ لابد هروقت ماهی رو از آب بگیری تازه است. از همین الان؟!
- نههه لحظه ای که با گذشته ات احساس رفاقت کنی و محکم بغلش کنی. مهم نیست اگه پر از اشتباه بودی مهم نیست اگه سردرگم بودی مهم نیست هر چی بودی به خدا مهم نیست چون گذشته در گذشته. با گذشته ات رفیق باش و با ساختن آینده رفیق های بهتری برای خودت دست و پا کن 
«گزارش محرمانه» اثر تام راب اسمیت. دومین جلد از سه‌گانه کودک ۴۴.
در ادامه‌ی جلد اول، این بار وضعیت شوروی در دوران پس از استالین و زمانی که نیکیتا خروشچف از دوره‌ی استالین و عملکرد او و کا‌گ‌ب در اون دوران انتقاد میکنه، به تصویر کشیده میشه. زمانی که کشور دچار شورش میشه و از افسران کا‌گ‌ب انتقام‌گیری میشه. و لئو که بعد از وقایع جلد اول تلاش میکنه تا از کا‌گ‌ب و گذشته خودش فاصله بگیره، درگیر این موضوعات و انتقام‌گیری‌ها میشه.
جلد دوم کت
به گزارش رویترز، پهلو ماخذ گزارش های رسمی، صادرات نفت خام سعودی در ماه می (اردیبهشت / خرداد) نسبت به ماه آوریل (فروردین / اردیبهشت ۹۸) روزمره ۲۴۰ هزاره بشکه کاهش یافت. نمونه صادرات نفت عربستاندر ماه آوریل هفت میلیون و ۱۸۰ هزار بشکه اعلام شده بود. تولید نفت سعودی از این قاعده مستثنی نبود و روزانه ۱۳۷ هزاره بشکه کاهش یافت تا میزان تولید بزرگ ترین تولیدکننده نفت خام گیتی بوسیله ۹ میلیون و ۶۷۰ هزاره بشکه برسد؛ رقمی که در چهار سال گذشته پایین ترین
آژانس بین‌المللی انرژی (IEA) اعلام کرد ظرفیت نیروی تجدیدپذیر جهانی تحت تاثیر نصب تاسیسات فوتوولتائیک خورشیدی در خانه‌ها، ساختمان‌ها و صنعت، تا پنج سال دیگر ۵۰ درصد رشد خواهد کرد.
به گزارش ایسنا، مجموع ظرفیت تولید نیرو از منابع تجدیدپذیر در مقایسه با ۲.۵ تراوات در سال گذشته، به میزان ۱.۲ تراوات تا سال ۲۰۲۴ رشد خواهد کرد که معادل مجموع ظرفیت نیروی نصب شده در آمریکا است.
طبق گزارش سالانه IEA  از انرژیهای تجدیدپذیر جهانی، فوتوولتائیک خورشیدی ح
آشنایی با خواص شگفت انگیز وازلین
نسل های امروزی بر خلاف نسل های گذشته استفاده چندانی از وازلین نمی کنند. اما جالب است بدانید وازلین کاربردهایی متعدد دارد که با مروری بر این کاربردها متوجه
 می شویم چرا نسل گذشته تا این حد از وازلین استفاده می کردند.
به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب وازلین کاربردهای جالبی دارد که شاید از آنها اطلاع ندارید:

ادامه مطلب
پاورپوینت آموزش فن گزارش نویسی
دانلود پاورپوینت آموزش فن گزارش نویسی، در 22 اسلاید. این پاورپوینت به آموزش فن گزارش نویسی میپردازد.این فایل برای نوشتن اخبار و اطلاعات و رویدادها و... مناسب می باشد.در این فایل مراحل گزارش نویسی توضیح داده شده است.این فایل علاوه بر این که برای یادگیری مناسب است برای ارائه در کنفرانس شما نیز ...

آخرین آمار ابتلا به کرونا ویروس در 13 اسفند/ 835 مورد ابتلای جدید به کرونا

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: 835 نفر از هموطنان ظرف 24 ساعت گذشته به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

به گزارش افکارنیوز، اخبار اجتماعی -  علیرضا رئیسی معاون وزیر بهداشت در خصوص تعداد آمار مبتلایان به ویروس کرونا گفت: از ظهر روز گذشته تا امروز تعداد 835 مورد جدید از ابتلا به این ویروس شناسایی شده است.
به گزارش افکارنیوز، رئیسی تصریح کرد:  تعداد مبتلایان تا امروز به 2336 نفر ر
گفت:بهتر است گاه برای ساختن خودت به گذشته سفر کنی
گفتم:اگر گذشته هم مرا نخواهد چه؟!
عجیب بود،برگشتن را می گویم،گذشته ام شبیه دشتی بی سر و پا شده بود،نه ابتدایش مشخص بود،نه انتهایش...چیزهایی دیدم که در لحظه باورشان نکرده بودم...شاید هم نخواسته بودم...اما هرچه بود و نبود،گذشته بود
گفت:کاش راهی برای باز گرداندن گذشته بود
گفتم:اگر من هم گذشته را نخواهم چه؟!
ناگاه دیوار ها لرزیدند،سقف ها ریختند،آدم ها مردند و از میان خاک و خل آدم های جدید سر برآوردن

#گزارش #شفافیت

گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری مربوط به بهمن ماه 1398

طبق شرح تفصیلی موجود در تصویر، در تاریخ 98/12/01 طی جلسه ای با حضور مدیر عامل و مسئول امور مالی تمامی امور مالی مرکز از ابتدا تا انتهای بهمن 1398 مورد بررسی و مستندسازی قرار گرفت.
.

به گزارش ایسنا وحید امیری که در ابتدای فصل گذشته از پرسپولیس جدا و به محفل ترابزون ترکیه پیوست و یک انفصال برای این تیم بازی کرد پس از جدایی از کانون ترکیه ای مذاکراتی را با پرسپولیسی ها انجام عدل و تو نهایت قرار رحم خویشتن را دستینه کرد. وحید امیری درون روزهای آینده به ترکیه سفر می بطی ء تا به اردوی پرسپولیس ملحق شود.
قیمت مسکن شهر تهران در دی‌ماه ۱۳۹۸ به میانگین ۱۳ میلیون و ۸۸۲ هزار تومان در هر متر مربع رسیده است.
جدیدترین گزارش ارائه شده از سوی وزارت راه و شهرسازی از قیمت مسکن تهران در دی‌ ماه امسال، نشان می‌دهد که میانگین قیمت مسکن در مقایسه با ماه گذشته ۳ درصد و در مقایسه با ماه مشابه سال گذشته ۴۲ درصد افزایش داشته است. بر اساس این گزارش، معاملات خرید مسکن پایتخت نیز در دی‌ماه امسال در مقایسه با ماه گذشته، ۱۲.۴ درصد افزایش یافت و تعداد آپارتمان‌های
در این راهنما مراحل نصب استک ELK یعنی Elasticsearch 2.2.x, Logstash 2.2.x و Kibana 4.5.x را روی سرور اوبونتو 14.04 بررسی می‌کنیم. همچنین شیوه پیکربندی آن برای گردآوری و بصری‌سازی گزارش‌های سیستمی در یک مکان مرکزی را با استفاده از Filebeat 1.1.x معرفی می‌کنیم. Logstash یک ابزار متن-باز برای گردآوری، تجزیه و مرتب‌سازی گزارش‌ها برای استفاده‌های آتی محسوب می‌شود. Kibana یک رابط وب است که می‌تواند برای جستجو و مشاهده گزارش‌هایی که Logstash اندیس‌گذاری کرده، مورد استفاده قرار
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از دیجیتال
ریدر،  هفته گذشته گزارشی در روزنامه‌های انگلیسی مثل ایندیپندنت و لندن
تایمز به نقل از یک موسسه تحقیقاتی بازار کتاب در این کشور منتشر شد که به
نظر می‌رسد بر اساس داده‌ها و تخمین‌های این موسسه درباره آینده بازار کتاب
انگلیس است. موسسه دیلویت (Deloitte) شهر لندن سال‌ها در حوزه داده‌ها و
آمارهای مربوط به بازار کتاب تحقیق و فعالیت می‌کند و اعتقاد دارد در آینده
نزدیک بازار کتاب‌های صوتی
بانک مرکزی آمار‌های نقدینگی را تا پایان سال ۹۷ به‌روز کرد. آخرین رقم نقدینگی سال گذشته به ۸/ ۱۸۸۲ هزار میلیارد تومان رسیده است.

میزان رشد نقدینگی در طول سال ۹۷ مماس با سال‌های ۹۵ و ۹۶ و معادل ۱/ ۲۳ درصد گزارش شده است. از این نظر همچنان سطح رشد نقدینگی فاصله‌ای از میانگین اقتصاد ایران نگرفته است.

برای دیدن ادامه مطلب بر روی لینک کلیک کنید: آخرین وضعیت نقدینگی
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، هفته گذشته هزاران خودرو ساعتها برای دریافت کمک غذایی در «سن آنتونیو»، دومین شهر بزرگ ایالت تگزاس آمریکا صف کشیدند. تصویر هوایی این خودروها در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد.
دیروز هم حدود دو هزار خودروی دیگر برای دریافت کمک به بانک غذایی بزرگ این منطقه مراجعه کردند.
به گزارش «ان‌پی‌آر» رادیو ملی آمریکا، این افراد تنها بخشی از بیش از ۲۰ میلیون آمریکایی هستند که کار خود را از دست داده‌اند؛ بسیاری ا
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی : روز دانش آموز را هر ساله در 13 آبان ماه در مدارس ایران جشن می‌گیرند. این روز باشکوه از اهمیت خاصی برخوردار است و یادآور اتفاقاتی می‌باشد که در گذشته رخ داده است. در سراسر مدارس کشور برنامه‌های مختلفی را برای محصلان در نظر می‌گیرند و تلاش می‌کنند تا با ارج
ادامه مطلب
دوچیز انسان را نابود میکند 

مشغول بودن به گذشته و مشغول شدن به دیگران 

هرکس در گذشته بماند آینده را از دست می دهد 

هرکس نگهبان رفتار دیگران شود آسایش و راحتی خود را از دست میدهد

گذشته هایت را ببخش 
زیرا آنان همچون کفش های کودکی تو هستند 
نه تنها برایت کوچکند 

بلکه تو را از برداشتن گام های بزرگ باز می دارند 
گزارش سازمان محیط زیست با عنوان"جنگ های ایران ؛ ارزش ها و تهدیدات" شهریور ۱۳۹۴
گزارش بانکجهانی در سال ۲۰۱۴ از اوضاع اقتصادی جهان
زیست شناسی حفاظت ، انتشارات پیام نور
آمار سازمان همکاریاقتصادی و توسعه 
سازمان خوار بار وکشاورزی ملل متحد _گزارش سالانه ،۲۰۱۵ی
می گویند گذشته دیگه گذشته ولی آیا می شود بدون نگاه به تو ای گذشته عزیزم به سوی آینده رفت ؟
من کلا تو رو خیلی دوست دارم و آرزویم این هست که برگردم پیش تو و خیلی کارهایی که باید می کردیم و نکردیم را از نو باهم انجام دهیم اما وقتی به تو فکر می کنم می بینم از تو متنفر هم هستم ! حکایت تو و من حکایت عجیبی است.
ادامه مطلب

گزارش کارورزی1 با فرمت ورد در 47 صفحه قابل ویرایش
فهرست گزارش کارورزی1:
مقدمه.....................................................................3
تشکر وقدردانی..........................................................5
گزارش روز اول........................................................6
گزارش فیزیکی..........................................................9
گزارش ساختاری........................................................22
گزارش عاطفی..........................................................31
گزارش آموزشی........................................................33
گزارش پایانی...........................................................45
مق
در آمد حاصل از صنعت گردشگری ترکیه با 17 درصد افزایش در سال گذشته، رکود جدیدی را ثبت کرد.
به گزارش مرکز آمار ترکیه، طی سه سال گذشته با افزایش تعداد گردشگران و درآمدهای حاصل از آن رکورد جدیدی در تاریخ کشور به ثبت رسید.
براساس این گزارش، درآمد حاصل از صنعت گردشگری ترکیه در 2019 نسبت به سال 2018 میلادی 17 درصد افزایش یافت.
درآمد کل گردشگری ترکیه در سال 2015 میلادی که میزبان 41 میلیون 618 هزار گردشگر بود، به حدود 31 میلیارد 465 میلیون دلار رسید.
تعداد گردشگرا
به گزارش همشهری آنلاین، ایرنا به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (واس)  گزارش داد که سلطان عربستان در دیدار با جینا هاسپل، مهتر سیا در خصوص تحولات منطقه و جهان و موضوع های مشترک گفت وگو کردند. بر اساس این گزارش، در این دیدار وزرای خارجه و ناحیه عربستان سعودی نیز حضرت داشتند. جزئیات بیشتری از این ملاقات منتشر نشده است. این بازدید در حالی اجرا شد که مقام های قضایی آمریکا، شانس عربستان را متهم کردند که با استخدام دو کارمند توئیتر تکاپو کرد
راهپیمایی روز قدس در زرند باشکوهتر از گذشته برگزار میشود
فرماندار زرند گفت: با توجه به اقدامات فتنه انگیز اخیر آمریکا، راهپیمایی روز قدس امسال با شکوه تر از گذشته در زرند برگزار می شود.
به گزارش ندای زرند، حبیب الله خنجری ظهر امروز ۵ خرداد در ستاد گرامیداشت و هماهنگی روز جهانی قدس در زرند، افزود: دستگاه های اجرایی برای حضور پرشور مردم ولایت مدار در راهپیمایی آخرین روز جمعه ماه مبارک رمضان، برنامه ریزی مدونی داشته باشند.
خنجری اظهار داشت: ب

نماینده مردم اراک در مجلس در خصوص معرفی مونسان به عنوان وزیر پیشنهادی از سوی رئیس جمهوری به مجلس نیز گفت: «اولویت با مونسان است، مدتی در این خصوص کار کردند و تجربیات خوبی در این خصوص دارد. با توجه به این که یکی از مشکلات سازمان میراث فرهنگی در سال های گذشته تغییر مکرر مدیریت آن بوده است،
نماینده اراک در مجلس با بیان اینکه در 2 سال گذشته مونسان در 3 حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قدم‌های خوبی برداشته است گفت: «باید صداوسیما به کمک
براساس آخرین گزارش مرکز مدیریت راه‌های کشور، بارش برف در محور کرج-چالوس از شب گذشته آغاز شده و همچنان ادامه دارد و به همین دلیل برای تردد در محورهای کوهستانی به زنجیر چرخ نیاز است./ایسنا
سه شنبه ، ۱۲ آذر ۹۸@IrNews_24
[عکس 450×243]
مشاهده مطلب در کانال
چند ماه قبل در کانال VIP یک نمودار از شاخص کل گذاشته بودم و هدف محدوده 400000 واحدی را در آن مشخص کرده بودم. با رشد شاخص کل در روز گذشته، یک قدم دیگر به هدف تعیین شده نزدیک شدیم و شاخص کل اکنون به محدوده 392000 واحدی رسیده است. در حقیقت، در حالیکه شاخص کل یک قله جدید را برای خود ثبت کرده، شاخص هم وزن، هنوز نتوانسته به سقف قبلی خود برسد. بنابراین انتظار من این است که از امروز، نمادهای کوچکتر تلاش کنند تا این عقب افتادگی را جبران کنند. روند کلی بازار صعود
در ادامه رشد قیمت ها در بورس تهران و با احتساب رشد دیروز در شاخص کل، بازدهی بورس تهران از ابتدای سال تا دیروز، نزدیک به 100 درصد رسید. رقم دقیق، 99.7 درصد است. این در حالی است که هنوز ورود نقدینگی به بازار ادامه دارد. اکنون شاخص کل به محدوده 356000 واحدی رسیده است و راهی تا رسیدن به مقاومتی که قبلا اعلام کرده بودم، ندارد. از سوی دیگر، در آستانه ارسال گزارش های ماهانه و همچنین ارسال گزارش های 9 ماهه شرکت ها هستیم. انتظار مثبت از گزارش ها، یکی از دلایل ا
سازمان جهانی بهداشت (WHO) در گزارش جدیدی اعلام کرد: تعداد موارد ابتلا به بیماری کووید-۱۹ در خارج از مرز‌های چین به ۱۴ هزار و ۷۶۸ نفر رسیده است.به گزارش ایسنا، کروناویروس جدید در ۸۵ کشور جهان گسترش پیدا کرده که پس از چین کشور‌های ایتالیا، ایران و کره جنوبی بیشترین موارد ابتلا و فوتی را بر اثر بیماری کووید-۱۹ داشته‌اند.سازمان جهانی بهداشت روز گذشته (پنج شنبه) در گزارشی اعلام کرد: تعداد افراد آلوده به کروناویروس در خارج از مرز‌های چین به ۱۴ هزا
اپلیکیشنی که مچ بدهکار شما را می گیرد
عدم پرداخت بدهی به طور کلی در سراسر جهان رو به وخامت است و همین علتی است که این اپلیکیشن ساخته شود تا شما را از نزدیک بودن بدهکاران تان مطلع سازد.
چین یک نوع اپلیکیشن را ساخت که شما را از حضور بدهکارانتان در نزدیکی تان مطلع می سازدچین برنامه ای را ساخته است که به شما اجازه می دهد، تا بدانید افرادی که به شما بدهی دارند و نزدیکتان هستند را شناسایی کنید و به آن ها گزارش دهید. مقامات استان چین یک برنامه برای ت
این روزها شعله‌های درگیری و جنگ در خاورمیانه این بار با حملات تروریستی داعش گره‌خورده است؛ چرا خاورمیانه هیچ وقت روی آرامش را به‌خود نمی‌بیند؟  به گزارش همشهری،چه دستی در میان است که در هر دوره زمانی این منطقه شاهد جنگ و خونریزی است و پیشرفت و توسعه در آن همواره زیر سایه این ترمز همیشگی بوده است؟ آموزش، توسعه و اقتصاد در خاورمیانه هر چقدر عقب باشد اما نتیجه یک پژوهش جدید نشان داده که بازار خرید تسلیحات در این منطقه در این سال‌ها هر روز د
ژوزی تو را گذاشته‌ام آن‌ گوشه‌ی امنی که می‌دانم قرار نیست خطری تهدیدت کند. همان‌جایی که یادها و خاطرات تکرار نشونده و شکننده‌ام را می‌گذارم. تو را کمی دم دست‌تر قرار داده‌ام برای روزهایی که نیاز به سر بر شانه‌ات نهادن دارم بی‌آنکه مجبورم باشم تمام گذشته را زیر و رو کنم. 
آری من هم هزار بار از خودم پرسیده‌ام که نگاه داشتن چیزهایی که قرار نیست هیچ وقت به آن‌ها حتی گوشه چشمی هم بیاندازم چه فایده‌ای دارد اما مگر می‌شود تمام گذشته را ناگ
AبهGHAROOOON گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا «بعد از چند هفته وحشتناک برای بورس های جهان، درون آمریکا، اروپا و آسیا، در روز پنج شنبه همه چیز از ناپسند به بدتر تبدیل شد. دونالد ترامپ اعلام کرد که تقریبا طولانی پروازهای اروپا را به مدت ۳۰ روز نقض می کند و متمایز های بورسی، سقوط کردند. » سندیت داده پردازی استاتیستا، این طور درباره شرایط بورس های دنیا در هفته موثر گذشته می نویسد.   تنها تو یک روز، سه شاخص اصلی وال استریت نزدک، داوجونز و S
کیس ریپورت ویدیویی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان یکی از پنج مقاله برتر ژورنال معتبر جراحی چاقی (Obesity Surgery) انتخاب شد.

دکتر محمد کرمان ساروی، فلوشیپ‌ فوق تخصصی لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی(جراحی درون بین) و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: در این کیس ریپورت ویدیویی سومین مورد عارضه نادر فتق فضای پترسون در افراد تحت جراحی مینی بای پس(تک آناستوموزی) در دنیا گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: عمل مینی بای پس، یکی
یک سوالی که خیلی ذهنم رو به خودش مشغول کرده اینه که چرا با وجود این همه گرونی ها این رستوران سرکوچه مون چلو کباب کوبیده رو میده پرسی 9 هزار تومن :|
........................
دوستان بزرگوار من یادم رفته بود که گزارش تصویری کمپین کوله پشتی مهر رو توی وبلاگ اطلاع رسانی کنم، از طریق لینک زیر میتونید این گزارش رو ببینید.
اینستاگرام
دنیای بورس: با توجه به دسترسی به صورت‌های مالی فصل بهار و انتشار آخرین گزارش ماهانه تابستان به نظر می‌رسد برآورد سود تابستانی بسیاری از شرکت‌های تولیدی در فصل دوم سال نیز در دسترس است. دنیای بورس در گزارش‌های آتی برآورد کمّی از سودآوری چند شرکت مطرح را ادامه خواهد کرد. با این حال وضعیت عملکرد تمامی این دسته از بنگاه‌ها در قیاس با ماه پیشین و فصل بهار ارائه خواهد شد. این جدول به تنهایی نمی‌تواندمعیار تصمیم‌گیری باشد. با این حال می‌تواند
کاش یکم تاریخ می خوندم 
یکم بیشتر از گذشته ها می پرسیدم
این کمبود رو میشه توی زندگی خیلیامون دید، وقتی تاریخ رو ندونی  قدر یه چیزایی رو نمی دونی
نمی تونی درک کنی کسایی که الان باهاشون زندگی می کنی، چطور به زندگی نگاه می کنن

دونستن تاریخ .. یه دید و نگاه تازه بهت میده

این دونستن می تونه از تاریخ زندگی پدر و مادر هر کسی شروع بشه .. ما آدما همگی از دنیاهای متفاوتی هستیم که با هم در زمان و مکان مشترکی زندگی می کنیم .. یه گوشه از گذشته .. چند ورقی ا
به گزارش خبرآنلاین از بیست و پنجم ابان ماه تا کنون اینترنت جهانی کشور قطع شده است اما خبرهای رسیده حکایت از آغاز وصل اینترنت در سراسر کشور دارد و اینترنت برخی مراکز همچون دانشگاه ها نیز متصل شده است.
 بر اساس این گزارش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز اتصال تدریجی اینترنت در کشور را تایید کرده است.روز گذشته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه اینترنت بین‌الملل به‌زودی وصل خواهد شد، امنیت را مولفه‌ای بسیار مهم دانست و گفت: م
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از دیجیاتو : ویوو اس 5 (جایگزین ویوو اس 1) روز گذشته رسما در پکن معرفی شد. این گوشی برخلاف مدل های قبلی ویوو از نظر طراحی بسیار نوآورانه است و به نمایشگری حفره دار مجهز شده که پیشتر در پرچمداران سری گلکسی اس 10 سامسونگ و مدل میان رده گلکسی ام 40 شاهدش بودیم.
ادامه مطلب
میلگرد
هفته گذشته میلگرد صادراتی ترکیه نزولی بود و از 485 تا 490 دلار به 478 تا 485 دلار هر تن فوب رسید. تقاضای محصولات نهایی فولادی نیز کم است فعالان بازار میلگرد هم انتظار دارند قیمت ها ارزان تر شوند. میلگرد صادراتی سی آی اس نیز 467 دلار هر تن فوب و در ثبات بود.
در بازار داخلی چین قیمت میلگرد در ثبات نسبی بوده 601 تا 608 دلار هر تن با مالیات بر ارزش افزوده ثبت شد. میلگرد صادراتی چین حدود 5 دلار رشد هفتگی داشته 537 دلار هر تن فوب ثبت شد.
در بازار داخلی اروپا
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو  : از قرار معلوم کیانو ریوز ۵۵ ساله برای اولین بار در ۲۰ سال گذشته به تصویر تنها و غمگین خود پایان داده، خبری که شادی زیادی در میان طرفداران این بازیگر مشهور هالیوودی به وجود آورده.
ادامه مطلب
ASGHAAMDOOOON ساعاتی پیش از قاعده انتشار بیانیه ای مطبوعاتی، جدیدترین گزارش مالی خود را در دسترس صبر داد. آمار منتشرشده از سوی AMD مدال می دهند مقیاس درآمد فصل به فصل این شرکت با افتی ۱۶ درصدی مواجه شده است. به علاوه درآمد عملیاتی AMD نیز کمبود داشته؛ موضوعی که تا معادل زیادی به نرم شدن جریان درآمدزایی و بلندی روبیدن هزینه های جستجو و توسعه (R
چقدر خوبه که آدم دست آویزی به گذشته باشه. انگار گذشته هویت تو رو جمع میکنه تو یه ظرفی که وقتی میری سراغش درشو باز میکنه و تنها چیزی که میبینی احساس امنیته. امنیت اینکه خود خودتو پیدا کردی. حتی تو دردهای گذشته هم آرامش و تکسین نهفته س. چون عمیقا برا توئه. نه برا هیچکس دیگه و نه از هیچکس دیگه. از خودت و برای خودت.
بستن مرز ارمنستان

مرز ارمنستان تا اطلاع ثانوی به روی مسافران ایرانی بسته می باشد.
 ایران یکی از شرکای تجاری اصلی ارمنستان و یکی از دو مجرای حمل و نقل کشور به خارج از کشور است. اما ارمنستان به دنبال شیوع  ویروس کرونا در آن کشور و شرایط اضطراری پیش آمده، مرز خود را با ایران را برای مسافران تور ارمنستان بسته است.

بستن مرز ارمنستان به علت ویروس کرونا
اندکی پس از گزارش اولین پرونده های کروناویروس در هفته گذشته، دولت ارمنستان با تماس هایی برای
بنام خداوند بخشنده و مهربان
باسلام
گزارش 9 و کمی خلاصه.
در اخرین گزارش،در رابطه با بخش پیام خصوصی توضیحاتی ارائه شده،به طور کلی در بخش پیام خصوصی و بیشتر بخش ها تلاش میشود،علاوه بر اینکه گرافیک و تصویر خوب باشد،قابلیت ها مدیریت بیشتر در اختیار کاربر باشه تا بتواند در شرایط مختلف بهتر فضایی کاربری خود را مدیریت کند.
ادامه مطلب
روز گذشته(یک‌شنبه، 11 حمل)، یک هیأت از دیپلمات‌های ارشد سفارت افغانستان در تهران به همراه برخی نمایندگان جامعه مهاجرین، وضعیت مهاجرین آسیب‌دیده از سیلاب در محله افغان‌آباد شهر گنبد کاووس ولایت گلستان ایران را از نزدیک بررسی کردند.
ادامه مطلب
دانلود گزارش کاراموزی در گلخانه
دانلود گزارش کاراموزی در گلخانه تعداد صفحات : 61 1-مقدمه 2- محل کاراموزی 3-شرایط استاندارد گلخانه ها 4-آشنایی با پرورش انواع گل ها در گلخانه 4-1- گل حسن یوسف 4-2- گل سنبل 4-3-گل شیپوری 4-4- گل مریم 4-5-گل پامچال 4-6-گل شمعدانی 4-7-گل میخک 4-8-گل رز 4-9- گلهای فصلی پیازی 4-10- گل

گفته بودم گلوم درد میکرد، خب؟ از آلودگی بود. دیروز بیرون نرفتم خوب شد. شیر و مایعات و شلغم هم خوردم البته! :)
بعد اینکه امروز تعطیل شد امتحان ندادم :)) دیشب رو به یمن تعطیل شدن امروز جشن گرفتم و دو تا فیلم دیدم! 
امروزم صبح پاشدم اومدم اینجا درس خوندیم و گزارش کارمو کامل کردم... و زمان که چقدر سریع گذشته تا الان!
همین دیگه
الان زرافه خوابه. منتظرم پاشه منو ببره، یا خودم برم اگه خیلی دیر نشده باشه.
«گزارش به خاک صحرا» مجموعه پادکست‌هایی هست که به دغدغه‌های روزمره‌ی سپهرداد می‌پردازد. این سری گزارش‌ها موضوع مشخص و پیش‌بینی‌پذیری ندارند. انتخاب موضوعات کاملا وابسته به مطالعات نگارنده، حوادث روزمره، همکاری دوستانش و حال و هوای اوست. به مناسبت فرا رسیدن نوروز عجیب و غریب ۱۳۹۹، اولین سری از گزارش به خاک صحرا تقدیم می‌گردد. (تمام سوتی‌ها و ضایع بودن‌ها ناشی از آماتور بودن بنده است).گزارش به خاک صحرا- ۱: آیا دوچرخه‌سواری یک امر غیرا
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از دیجیاتو : نیره پیروزبخت در حاشیه مراسم روز ملی کیفیت در پاسخ به سوالی در خصوص مصوبه شب گذشته شورای عالی استاندارد، اظهار داشت:در این جلسه مصوب شد تولید پراید به طور کامل از ابتدای مرداد 99 متوقف شود و در عین حال تولید پژو 405 جی ال ایکس نیز از ابتدای خرداد 99 متوقف خواهد شد. 
ادامه مطلب
مطالعات تامین آب کشاورزی اراضی ایدنک
خدمات مطالعات مرحله اول و دوم و نقشه برداری تامین آب ایدنک شهرستان لنده در اواخر اسفند سال  1396 از سوی مدیریت آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد  به این مهندسین مشاور ابلاغ گردید.
این پروژه به منظور تامین آب مطمئن توسط پمپاژ و انتقال آب به اراضی روستای ایدنک می باشد.
فهرست گزارشاتی که در روند انجام مطالعات مرحله اول طرح تامین آب ایدنک ارائه خواهد شد به شرح زیر  می باش
به گزارش ایسنا، اوایل بامداد یک شنبه بسیار از ۱۰۰۰ نیروی آتش نشان به منظور اطفای سه تک حریق گسترده جنگلی به مناطق مرکزی پرتغال اعزام شدند و این سرگذشت موجب شد دستور تخلیه بخش هایی از یک روستا صادر شود. مقامات محلی با بیان این که در جریان این آتش سوزی ها تاکنون یک نفر دچار مصدومیت شدید شده، بیان داشتند: وزش باد شدید عملیات اطفای حریق را که از عصر روز گذشته تو «کاستلو برانکو»، منطقه ای در ۲۲۵ کیلومتری شمال شرق لیسبون، پایتخت این قلمرو آغاز شده
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از فارس، متمایز چونی هوا در حال مجهز روی مغز ۷۱ قرار گرفته و چونی هوای تهران قابل اجابت است. البته همزمان با افزایش حرارت و افزایش غلظت ازن تا ظهر، هوای تهران در تابستان کرونایی برای همه افراد اجتماع آلوده می شود. همچنین این شاخص طی ۲۴ زمانه گذشته به طور میانگین بر روی عدد ۱۱۸ صبر داشت و هوای تهران بخاطر دسته های حساس اجتماع مریض بود. تهران از ابتدای سال ۱۵ روز هوای پاک، ۸۳ روز هوای شایان قبول، ۲۷ روز هوای ن
برای نوشتن از زمانِ حال، باید دیوانه باشی. 
زمان به دو دسته تقسیم پذیر است: گذشته و آینده. که گذشته دائما آینده را بلعیده، بزرگ و بزرگتر میشود. برای چشیدنِ طعم زندگی، آینده را که نه، باید گذشته را سفت چسبید. 

پ ن: توی دفترچه ی پالتوییِ راه راهم نوشته بودمش، همین تابستون. ولی وقتی دیدمش یادم نیومد کی نوشتم، اصلا و ابداً. پس حتماً قبل از خوابیدن نوشتمش.

گزارش کامل کارورزی 1 با فرمت ورد در 18 صفحه
فهرست مطالب
گزارش خاطره ی روز اول کارورزی 1
مشاهده ی تاملی 3
گزارش فیزیکی 4
گزارش (روایتی) ازساختارسازمانی واداری مدرسه 7
گزارش آموزشی 10
گزارش عاطفی 11
فرم مشاهده ی کلاس درس (اختیاری) 15
جمله پایانی 18
گزارش روز اول کارورزی
با صدای زنگ هشدار موبایلم که شب قبلش بر روی ساعت 6 تنظیم کرده بودم بیدار شدم وپس ازاینکه نماز خواندم با دوستانم به سلف رفتیم و پس از صرف کره ومربا به خوابگاه آمدم و مسواک زدم و سپس لباس
دنیای بورس: در تیر ماه سال جاری شرکت‌های سیمانی از خبر افزایش نرخ رونمایی کردند. موضوعی که به سرعت در گزارش‌های ماهانه خود را نشان داد. جدول زیر که وضعیت عملکرد مرداد ماه شرکت‌های این گروه را با ماه گذشته و همچنین بهار سال جاری قیاس می‌کند به خوبی گواه آن است که تمامی شرکت‌های گروه از افزایش نرخ‌های محصولات متاثر شده‌اند. نماد کماسه نیز به علت تشابه جنس صنعت در این جدول گنجانده شده است.
ادامه مطلب
مطالعات تامین آب کشاورزی اراضی ایدنک
خدمات مطالعات مرحله اول و دوم و نقشه برداری تامین آب ایدنک شهرستان لنده در اواخر اسفند سال  1396 از سوی مدیریت آب و خاک و امور فنی مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد  به این مهندسین مشاور ابلاغ گردید.
این پروژه به منظور تامین آب مطمئن توسط پمپاژ و انتقال آب به اراضی روستای ایدنک می باشد.
فهرست گزارشاتی که در روند انجام مطالعات مرحله اول طرح تامین آب ایدنک ارائه خواهد شد به شرح زیر  می باش
کتابی را شروع کردم با نام نخل و نارنج از نویسنده ای که زیاد از او خوشم نمی آید یامین پور، تا اینجا که رسیدم بد نبود شاید مروری بر آن داشتم. عیدتان هم مبارک با یک روز تاخیر برای ایرانیان و دو روز تاخیر برای باقی مسلمانان. بگذریمالقصه داستان امروز روایت جالب استاد روانشناسی است از زمان حال، ربطی هم به روانشناسی ندارد اصل حرف جذاب است. گفت "تمام این حرف ها که می گویند در حال زندگی کن غلط است ما زمان حالی برای زندگی نداریم یکی گذشته است یکی آینده،
به گزارش ایسنا، ایرج رئیسان مدیر بی مو مدیریت جنگ استانداری سمنان پیش روی کرد: این زمین لرزه۴.۷ ریشتری تاکنون سه گانه پس رعشه داشته که بزرگترین این پس لرزه ها ۴.۱ ریشتر بوده است. وی تکثیر کرد:این زمین لرزش بوسیله ظهر دو زمین لرزه ۳.۸ و ۳.۹ ریشتری که دقایقی پیش دامغان را لرزاند، برای چندمین بار در چند ساعت اخیر مناطقی از شهرستان دامغان را لرزاند. مدیرکل مدیریت بحران استانداری سمنان با اشاره بوسیله خصوصیات این زمین لرز خاطرنشان کرد: این زمین
میتوان گفت که بازار بورس تهران از هیجان منفی خالی شده میتواند ادامه راه خود را با منطق بیشتری طی کند. دیروز ارزش معاملات مجددا به محدوده 2500 میلیارد تومان رسید که قابل قبول بود. وضعیت شاخص کل و شاخص هم وزن نیز در روزهای گذشته بیان شده و نیازی به تکرار مکررات نیست. دوستان میتوانند با مراجعه به مطالب روزهای گذشته، از وضعیت کلی این شاخص ها مطلع شوند. گزارش های ششماهه شرکت ها نیز منتشر شد که به غیر از گروه خودروسازی، بقیه گروه ها گزارش های قابل قبو
راهنمای استفاده و خطایابی در جمله چین
راحت تر استفاده کن !!
امروزه اکثر مشکلات گزارش شده تکراری است . بنابراین ما تمامی خطاهای گزارش شده را در این دو فایل زیر جمع آوری کردیم و راح حل هایی برای پیشگیری و حل آنها قرار دادیم.
اگر با مشکلی مواجه شدید که در این دو فایل وجود نداشت ، آنگاه به بخش گزارش خطا مراجعه کنید.
مهم : راهنمای استفاده از جمله چین (پیشگیری)
مهم : راهنمای خطایابی (راه حل)
خب دوستان عزیز  با یه گزارش دیگه در خدمت تون هستیم . این بار قرار چند  سریال محبوب در حال پخش گفت و گو کنیم . (۲ تا امروز و ۲ تای دیگه در روز دیگه معرفی میکنیم ) تا جایی که تونستیم سعی کردیم داستان براتون اسپویل نکنیم و فقط یه توضیح کوتاه از جو سریال و ماجرا برتون بگوئیم . امیدوارم از این پست لذت ببرید ^_^ 
نظر فراموش نشه عزیزان ^_^
ادامه مطلب
گزارش کارآموزی رشته برق
گزارش کارآموزی رشته برق، در قالب فایل word و در حجم 46 صفحه. بخشی از متن: خازنها یکی دیگیر از اجزاء پستها خازنها می باشند. خطوط انتقال در بارهای سنگین، ترانسفورماتور ها و بالاخره بعضی از مصرف کنندگان از قبیل موتور ها باعث پایین آمدن ضریب قدرتی شبکه می گردند ...

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها